Renginių kalendorius

Bal
2
Št
2022
Tarptautinė vaikiškos knygos diena
Bal 2 @13:00 -14:30

Kviečiame visus dalyvauti tarptautinėje vaikiškos knygos dienos paminėjime. Renginio metų galėsite pristatyti savo pačią mylimiausią knygelę ir visi kartu surengsime knygelių parodą.

Renginio metu galėsite  apžiūrėti Kėdainių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vykdyto projekto  „Šeimos stebuklas“  fotografijų parodą, kurią pristatys projekto sumanytoja Danguolė Avižiuvienė.

Šėtos bibliotekoje taip pat galėsite apžiūrėti eksponuojamą mokytojos Viktorijos Paškevičienės rankdarbius Hario Poterio tema.

Kviečiame atvykti iš kartu paminėti Tarptautinę vaikiškos knygos dieną bei lietuvių kalbos dienas.

 

 

Bal
8
Pn
2022
Kūrybinės dirbtuvės „Namų šventės svečias – OLIZIUKAS“
Bal 8 @17:30 -18:30
Pavasarinei saulutei vis labiau šildant, kviečiame pavasarį pasikviesti į namus🌞🌿🌱
Kviečiame visus vaikus į pavasarines kūrybines dirbtuves bei „užsikrėsti geros nuotaikos virusu“ – pasigaminti namų šventės svečią – OLIZIUKĄ !
tai mielas žmogeliukas su žolės plaukais, kuris ne tik į namus atneš pavasario nuotaiką, bet ir laisvalaikį praturtins smagiu užsiėmimu. Šio žmogeliuko gamyba ne tik atpalaiduoja, bet ir padeda lavinti smulkiąją motoriką, o kasdienis jo laistymas ugdo atsakomybės jausmą bei kantrybę.
Į kūrybines dirbtuves prašome registruotis iš anksto tel. 8 607 48189
Vietų skaičius ribotas!

Bal
22
Pn
2022
Animacinis kino filmas visai šeimai „Liepsnojanti širdis“
Bal 22 @17:30 -18:20

Liepsnojanti širdis (dubliuotas)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių
Sukurta: Prancūzija, Kanada
Trukmė: 1h 32 min
Naujas animacinis filmukas visai šeimai „Liepsnojanti širdis“ pasakoja apie Niujorke gyvenančios mergaitės svajonę. Džordžija Nolan nuo pat mažų dienų žinojo, kad taps gaisrininke – tokia pat drąsia, kaip ir jos tėtis. Svajonei trukdo viena mažytė smulkmena: iki šiol dar jokia mergina nėra tapusi gaisrininke – tai kažkodėl yra grynai vyriška profesija.
Džordžija apsimeta vaikinu vardu Džo ir užsirašo savanore į savo tėčio vadovaujamą komandą. Vedama troškimo padėti tėčiui, apsaugoti mylimą miestą nuo gaisrų ir svarbiausia – išpildyti savo didžiausią svajonę, Džordžija nesustos prieš jokias kliūtis, kad pasiektų savo tikslą.
Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
Režisieriai: Laurent Zeitoun, Theodore Ty
Bilieto kaina 5 Eur
Bilitus galite įsigyti Šėtos kultūros centre arba renginio dieną prie įėjimo

 

Bal
28
Kt
2022
Panevėžio teatro „Menas“ spektaklis „Musių valdovas“
Bal 28 @13:00 -14:30

Panevėžio teatras „Menas“ nori Jums pristatyti naujai pastatytą PREMJERĄ V. Goldingo romano „Musių valdovas“ motyvais, rež. M. Klimaitė. SPEKTAKLIS NEMOKAMAS

Režisierė – Monika Klimaitė.

Inscenizacijos autorė – Monika Baranauskaitė.

Scenografė – Patricija Vytytė.

Kostiumų dailininkė – Izabelė Narečionytė.

Kompozitorius – Manuel Velazquez.

Vaidina: Povilas Adomaitis, Šarūnas Januškevičius, Izabelė Visockaitė, Justina Žiogaitė-Butkienė, Dovilė Klementjeva, Martynas Klementjevas, Aidas Jurgaitis.

„Musių valdovas“ tai žmoguje tūnančio žvėries alegorija – tai, kaip Jungas pasakytų  „mūsų šešėlis“, ego, kuris gali būti ambicingas, jautrus, įžeidus, trokštantis galios ir dėl to žiaurus. Žvėris – tai destruktyvi jėga, kuri kaip bomba tiksi kiekviename iš mūsų, o sprogus, gali pakenkti ne tik aplinkiniams, bet ir mums patiems. 

Visiems gerai žinomas Viliamo Gouldingo romanas „Musių valdovas“ spektaklyje virs paslaptingu žaidimu, kodiniu pavadinimu „musių valdovas“, kuris kiekvieną žaidžiantį išves iš komforto zonos, privers peržengti ribas ir atsakyti už savo pasirinkimus. Tai žaidimas, kurio galutinis tikslas – susitikimas su „žvėriu“. 

Spektaklyje negyvenama sala, džiunglės virsta kiemo aikštele. Kieme, kaip ir romano veiksmo vietoje – saloje, galioja tam tikros taisyklės, kurias nustato ne kas kitas, o kiemo vaikai, čia veikia tik jiems žinoma sistema, hierarchinė klasifikacija ir garbės bei principų kodeksai. Spektakliu kviesime visus trumpam pamiršti, kad pasaulyje egzistuoja suaugusieji ir persikelti į klasikinę, visiems gerai pažįstamą vaikų žaidimų aikštelę ir taip pažvelgti į nusitovėjusį bendravimo modelį, taisykles ir agresiją vaikų akimis. Priešingai nei romane, spektaklyje veiks ne tik vyriškos, bet ir moteriškos lyties atstovai, siekiant neišskirti ir nenuteisti vienos ar kitos lyties ir sukurti pilnavertiškai fukncionuojančią bendruomenę. Aplinkybės į kurias papuola vaikai „padeda“ atsiskleisti primityviausiom ir tuo pačiu brutaliausiom žmogaus savybėms, vaikai kovoja ne tik vienas su kitu, bet tuo pačiu ir su savimi. Čia moralė kovoja su nedorove, racionalus protas su emocijomis, o atsakomybė – su asmeninės valdžios troškimu. Tai, kas nutinka su vaikais kieme, vyksta su kiekvienu iš mūsų, mus supančiose aplinkose, mūsų socialiniuose „kiemuose“.

Paaugliams nuo 12 m. iki 18 m.

Trukmė 1,45 val.

NORINČIUS DALYVAUTI PRAŠOME SUSISIEKTI TEL. (8347) 35360

Geg
2
Pr
2022
Algimanto Barzdžiaus fotografijų paroda „Be kliūčių“
Geg 2 @10:00 -Bir 12 @10:00
Geg
11
Tr
2022
Animacinis nuotykių filmas „Pilė“
Geg 11 @17:30 -19:20

PILĖ (dubliuota lietuviškai)
Pil’s Adventure
Įgarsinimas: LT DUB
Amžiaus cenzas: V
Sukurta: Prancūzija
Režisierius: Julien Fournet
Trukmė: 1 Val. 29 min.
Ūkanotosios Uolos mieste gyvenanti mažoji našlaitė Pilė jau seniai išmoko pati pasirūpinti tiek savimi, tiek savo bičiulėmis žebenkštimis Grife, Retufe ir Rajūne. Kad išgyventų, dažniausiai mergaitė kniaukia maistą iš piktojo Tristano pilies. Vieną dieną, bėgdama nuo pilies sargų, Pilė apsivelka rastus nuostabaus grožio drabužius ir staiga visi miesto gyventojai ją ima vadinti princese. Į netikėtai iš kažkur atsiradusią princesę dėmesį atkreipia ir pilies valdytojas Tristanas. Jis jau atsikratė teisėto sosto paveldėtojo princo Rolando, pavertęs jį vištučiu – pusiau katinu, pusiau višta, tad negali patikėti, kad dabar iš sosto jį išversti gali kažkokia iki šiol negirdėta princesė.
Tuo tarpu Pilė, sužinojusi istoriją apie užkerėtąjį princą, su pora bičiulių leidžiasi į kelionę, kad jį išvaduotų, atverstų žmogumi ir kartu nugalėtų piktąjį Tristaną.
Bilieto kaina 5 Eur
Bilietus galite įsigyti Šėtos kultūros centre arba prieš renginį prie įėjimo

 

Geg
15
Sk
2022
Tarptautinė šeimos diena. Šeimų kūrybinė popietė-žygis
Geg 15 @11:00 -15:00
Geg
20
Pn
2022
Viktorina, „Raidės, žodžiai, sakiniai“
Geg 20 @10:00 -11:00
Bir
4
Št
2022
Šėtos miestelio šventė „Šėtai – 660“
Bir 4 @12:00 -22:00
Tarptautinė vaikų gynimo diena
Bir 4 @17:00 -19:00