NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMOS

“Choreografijos studija”

grafikas

Choreografijos studija yra puiki neformaliojo švietimo programa, kurią įgyvendinant bus ugdoma kūrybinga, gerbianti lietuvių tautos paveldą ir tradicijas asmenybė, bus plėtojama choreografinė patirtis šokant ir gilinantis į lietuvių liaudies kultūros palikimą.

Turinys: vaikai susipažins su šokio žanrais (Lietuvių liaudies, pramoginiu, šiuolaikiu šokiais, folkloru, klasikiniu baletu), bus siekiama dalytis sava choreografine patirtimi su kitais, bus ugdomas gebėjimas bendrauti, aktyviai kūrybiškai dalyvauti choreografijos studijos veikloje, šventėse, renginiuose, konkursuose. Užsiėmimuose ne vien bus mokoma improvizuoti, kurti kompozicijas, šokėjai įgis žinių apie šokio meno istoriją. Bus suteikiamos muzikinės, choreografinės žinios, lavinamas ritmo pojūtis, taisyklinga laikysena, kūno lankstumas, koordinacija bei ištvermė. Bus ugdomas kūrybiškumas, savarankiškumas ir pasitikėjimas savo jėgomis. Bus siekiama, kad vaikai maksimaliai panaudotų turimus ir įgytus saviraiškos gebėjimus.

Vieta: Šėtos kultūros centras, Kėdainių g 6 , Šėtos mstl., Kėdainių r.

Laikas: kiekvieną trečiadienį nuo 15,30 val. iki 17 val.

Vadovė Toma Ramonė, tel. 8 674 51030, el.p. sportogalia@gmail.com

 

“Kūrybinės dirbtuvės”. 

Programos tikslas- skatinti įvairių amžiaus vaikų meninį ugdymą ir užimtumą.

Programos uždaviniai: 

  1. Teoriškai ir praktiškai vaikus supažindinti su įvairiomis rankdarbių technikomis
  2. Ugdyti vaikų saviraišką meninėje veikloje.
  3. Formuoti estetinės aplinkos poreikį.

Turinys- neformaliojo vaikų švietimo programąįgyvendinant bus ugdoma kūrybiška, mąstanti asmenybė, bus plėtojamos įvairių technologijų žinios, jos pritaikomos praktiniuose darbuose. Užsiėmimų metu vaikai, išbandys įvairias-tradicines (piešimas), senesnes (siuvinėjimas kryželiu, makrame, keramika) ir naujesnes (biseris, papje maše)    technologijas. Gamindami darbus, turės galimybę jas derinti tarpusavy (apyrankė derinant pinikų (makrame) ir karoliukų vėrimo (biserio) technikas), pritaikyti naujai gaminant įvairius darbus ( siuvinėjimas kryželiu ant odos ar medžio)  naujam gyvenimui prikeliant nereikalingus ar pabodusius daiktus (metalinės dėžutės dekoravimas, marškinėlių dekoravimas) ar tiesiog daiktą paversti unikaliu (žvakės dekoravimas, metalinės dėžutės, keramikinio gaminio, pirkinių maišelio siuvimas ir dekoravimas,). Vaikai bus ugdomi  būti novatoriškais ir kūrybiškais.

Vieta: Šėtos kultūros centro Pagirių skyrius, Liepų g. 21 , Pagiriai, Kėdainių r.

Programos vadovė: Dalia Railienė, tel. 8 600 85408, el.p. railiened@gmail.com