Renginių kalendorius

Kov
1
An
2022
Užgavėnių linksmybės
Kov 1 @10:00 -11:30
Kviečiame visus prie Šėtos kultūros centro kovo 1 d. 10 val. su kaukėmis ir be jų susirinkti ir žiemą išvaryti! šoksim, trypsim ir dainuosim, prieš kaimynus mandravosim, stebėsim Lašininio ir Kanapinio kovą…
Su More sudeginsim visus susikaupusius rūpesčius….
Mūsų blynai ir arbata – Jūsų nuotaika gera!

Kov
4
Pn
2022
Kaziuko šurmulynė -mugė
Kov 4 @12:00 -18:00

Kovo 4 diena Šėtos kultūros centro mažoji salė taps Kaziuko Šurmulynės –mugės centru.🧶🧵🥨🥞🍡 Kokia Kaziuko šurmulynė be pagrindinių mugės akcentų: verbų, pintų krepšių, riestainių ir kitokių skanumynų, mezginių ir nėrinių bei rankdarbių ir kitų grožybių…
Jei norite ir Jūs įsigyti nuostabių rankų darbo kūrinių, gaminių kviečiame atvykti kovo 4 dieną į Šėtos kultūros centrą!
❗❗❗Visi norintys dalyvauti Kaziuko šurmulynėje -mugėje (su savo gaminiais, rankdarbiais ir kt.) registruokitės iki kovo 2 d. tel. 863158447, (8 347) 35360.
Laukiame visų atvykstančių!👣

 

Kov
16
Tr
2022
Edukacinis užsiėmimas „Pasigaminkite knygelę patys“
Kov 16 @10:00 -11:00
Kov
25
Pn
2022
Drakoniuko teatro spektaklis „Seno rakto istorija“
Kov 25 @10:30 -11:15

Išsami informacija apie spektaklį.

Spektaklis vaikams „Seno rakto istorija“

Scenarijaus autorė – Gintarė Greičienė

Muzika – Aro Žvirblio

Trukmė – 50 min.

Spektaklis tinkamas 3-10 metų vaikams.

Vaikai iki 3 m. įleidžiami nemokamai.

Bilieto kaina 5 Eur

Visi vyresni nei 6 metų asmenys privalo dėvėti respiratorius.

Palėpė – paslaptingiausia namų vieta. Joje, seniai praradę savo paskirtį, miega pamiršti daiktai. Išmintingas, apdulkėjęs veidrodis, žvaigždžių liga sergantis smuikas, daugybę paslapčių slepianti spinta, šimtą metų nevartytas nuotraukų albumas – niekas nebeprisimena, kaip jie čia pateko ir nežino, ar dar kada nors ištrūks į laisvę. Bet vieną dieną palėpės ramybė sudrumsčiama – iš seno stalčiaus iškrenta raktas Numeris Du. Pažadinęs visus palėpės gyventojus, jis imasi ieškoti savo spynos. Ar nesutrukdys kiti daiktai jam siekti svajonės? Ar suras senas raktas savo spyną? Ar pavyks ją atrakinti? Kokie nuotykiai ir pavojai jo laukia?

„Seno rakto istorija“ – mažiesiems žiūrovams primins, kaip svarbu žinoti kas esi ir jaustis reikalingam. Įdomūs ir įvairiapusiški spektaklio herojai pralinksmins kurioziškomis situacijomis, skambiomis dainomis ir padės suprasti, kad kiekvienas, net senas surūdijęs raktas, kažkam yra svarbus ir vienintelis.

Daugiau informacijos tel. (8347) 35360, 863158447

Bilietus galite įsigyti arba rezervuoti Šėtos kultūros centre (Kėdainių g.6, Šėta, Kėdainių r.) arba pasiskambinę nurodytu telefonu.

Bal
1
Pn
2022
Kino filmas„Ruonių komanda“
Bal 1 @17:30 -19:00

„Ruonių komanda“ (dubliuotas)

Seal Team (dubbed) 2021

Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos

Kino teatruose nuo: 04.03.2022

Trukmė: 1h 41 min

Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Sukurta: JAV, Pietų Afrikos Respublika, 2021

 Kaip ruoniai ryklius pamokė.

Ruonių gyvenimas nėra lengvas. Kažkada Motulė Gamta nusprendė, kad šie mieli gyvūnai bus vienas pagrindinių maisto šaltinių rykliams ir ši tvarka galioja daugybę metų. Visus tuos metus ruoniai nuolankiai susitaikydavo su nusistovėjusia tvarka ir visomis išgalėmis stengdavosi tiesiog nepapulti į nasrus didžiausiems savo priešams. Tačiau kai vienas ryklys supietauja Bendžį – geriausią ruonio Kvino draugą – pastarajam trūksta kantrybė. Kvinas nusprendžia imtis priemonių ir smogti rykliams atgal.

Žinoma, iš pradžių kiti ruoniai palaiko tai pokštu. Tačiau Kvinas nusiteikęs rimtai. Prikalbinęs kelis drąsius ir šiek tiek išprotėjusius savo draugus, jis kreipiasi pagalbos į kažkada kariuomenėje tarnavusį ruonį Klagartą – kad paruoštų juos kovai. Po alinančių treniruočių ir techninio pasiruošimo vieną dieną Kvinas nusprendžia, kad atėjo laikas pakeisti nusistovėjusią maisto grandinės tvarką. Apsiginklavę pūsliažuvėmis-bombomis, barakudomis-bazukomis ir elektriniais unguriais-torpedomis, ruoniai stoja į kovą…

Nuotaikingas animacinis filmas visai šeimai „Ruonių komanda“ Lietuvoje pradedamas rodyti kovo 4 dieną.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Bilieto kaina 5 Eur

Bilietus galite įsigyti iš anksto Šėtos kultūros centre arba prieš renginį.

 Gali sudalyvauti konkurse ir laimėti kvietimą 2 asmenims

https://www.facebook.com/setoskultura/photos/a.239104786143452/4991186454268571/

Kino filmas „Vyras už pinigus“
Bal 1 @19:30 -21:30

VYRAS UŽ PINIGUS

Žanras: Romantinė komedija

Cenzas: N-13

Trukmė: 1:44

Režisierius: Justinas Krisiūnas

Vaidina: Justinas Jankevičius, Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Akvilė Vitkūnaitė, Julius Zalakevičius, Aldona Vilutytė.

„Vyras už pinigus“ – romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius, kupina humoro ir smagių nesusipratimų.Kai atkakli mokesčių inspektorė imasi dar vieno savo tyrimo, kurio sė kmė gali garantuoti vadovės postą, kelyje pasitaikęs žavus įtariamasis sumaišo visas kortas ir primena tikrąsias vertybes.

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Daukšaitė ir humoristas ir renginių bei TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius, šį kartą nustebinęs puikiais aktoriniais sugebėjimais.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=CIOIhyp75hw

Bal
2
Št
2022
Tarptautinė vaikiškos knygos diena
Bal 2 @13:00 -14:30

Kviečiame visus dalyvauti tarptautinėje vaikiškos knygos dienos paminėjime. Renginio metų galėsite pristatyti savo pačią mylimiausią knygelę ir visi kartu surengsime knygelių parodą.

Renginio metu galėsite  apžiūrėti Kėdainių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vykdyto projekto  „Šeimos stebuklas“  fotografijų parodą, kurią pristatys projekto sumanytoja Danguolė Avižiuvienė.

Šėtos bibliotekoje taip pat galėsite apžiūrėti eksponuojamą mokytojos Viktorijos Paškevičienės rankdarbius Hario Poterio tema.

Kviečiame atvykti iš kartu paminėti Tarptautinę vaikiškos knygos dieną bei lietuvių kalbos dienas.

 

 

Bal
8
Pn
2022
Kūrybinės dirbtuvės „Namų šventės svečias – OLIZIUKAS“
Bal 8 @17:30 -18:30
Pavasarinei saulutei vis labiau šildant, kviečiame pavasarį pasikviesti į namus🌞🌿🌱
Kviečiame visus vaikus į pavasarines kūrybines dirbtuves bei „užsikrėsti geros nuotaikos virusu“ – pasigaminti namų šventės svečią – OLIZIUKĄ !
tai mielas žmogeliukas su žolės plaukais, kuris ne tik į namus atneš pavasario nuotaiką, bet ir laisvalaikį praturtins smagiu užsiėmimu. Šio žmogeliuko gamyba ne tik atpalaiduoja, bet ir padeda lavinti smulkiąją motoriką, o kasdienis jo laistymas ugdo atsakomybės jausmą bei kantrybę.
Į kūrybines dirbtuves prašome registruotis iš anksto tel. 8 607 48189
Vietų skaičius ribotas!

Bal
22
Pn
2022
Animacinis kino filmas visai šeimai „Liepsnojanti širdis“
Bal 22 @17:30 -18:20

Liepsnojanti širdis (dubliuotas)
Žanras: Komedija, animacija, nuotykių
Sukurta: Prancūzija, Kanada
Trukmė: 1h 32 min
Naujas animacinis filmukas visai šeimai „Liepsnojanti širdis“ pasakoja apie Niujorke gyvenančios mergaitės svajonę. Džordžija Nolan nuo pat mažų dienų žinojo, kad taps gaisrininke – tokia pat drąsia, kaip ir jos tėtis. Svajonei trukdo viena mažytė smulkmena: iki šiol dar jokia mergina nėra tapusi gaisrininke – tai kažkodėl yra grynai vyriška profesija.
Džordžija apsimeta vaikinu vardu Džo ir užsirašo savanore į savo tėčio vadovaujamą komandą. Vedama troškimo padėti tėčiui, apsaugoti mylimą miestą nuo gaisrų ir svarbiausia – išpildyti savo didžiausią svajonę, Džordžija nesustos prieš jokias kliūtis, kad pasiektų savo tikslą.
Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
Režisieriai: Laurent Zeitoun, Theodore Ty
Bilieto kaina 5 Eur
Bilitus galite įsigyti Šėtos kultūros centre arba renginio dieną prie įėjimo

 

Bal
28
Kt
2022
Panevėžio teatro „Menas“ spektaklis „Musių valdovas“
Bal 28 @13:00 -14:30

Panevėžio teatras „Menas“ nori Jums pristatyti naujai pastatytą PREMJERĄ V. Goldingo romano „Musių valdovas“ motyvais, rež. M. Klimaitė. SPEKTAKLIS NEMOKAMAS

Režisierė – Monika Klimaitė.

Inscenizacijos autorė – Monika Baranauskaitė.

Scenografė – Patricija Vytytė.

Kostiumų dailininkė – Izabelė Narečionytė.

Kompozitorius – Manuel Velazquez.

Vaidina: Povilas Adomaitis, Šarūnas Januškevičius, Izabelė Visockaitė, Justina Žiogaitė-Butkienė, Dovilė Klementjeva, Martynas Klementjevas, Aidas Jurgaitis.

„Musių valdovas“ tai žmoguje tūnančio žvėries alegorija – tai, kaip Jungas pasakytų  „mūsų šešėlis“, ego, kuris gali būti ambicingas, jautrus, įžeidus, trokštantis galios ir dėl to žiaurus. Žvėris – tai destruktyvi jėga, kuri kaip bomba tiksi kiekviename iš mūsų, o sprogus, gali pakenkti ne tik aplinkiniams, bet ir mums patiems. 

Visiems gerai žinomas Viliamo Gouldingo romanas „Musių valdovas“ spektaklyje virs paslaptingu žaidimu, kodiniu pavadinimu „musių valdovas“, kuris kiekvieną žaidžiantį išves iš komforto zonos, privers peržengti ribas ir atsakyti už savo pasirinkimus. Tai žaidimas, kurio galutinis tikslas – susitikimas su „žvėriu“. 

Spektaklyje negyvenama sala, džiunglės virsta kiemo aikštele. Kieme, kaip ir romano veiksmo vietoje – saloje, galioja tam tikros taisyklės, kurias nustato ne kas kitas, o kiemo vaikai, čia veikia tik jiems žinoma sistema, hierarchinė klasifikacija ir garbės bei principų kodeksai. Spektakliu kviesime visus trumpam pamiršti, kad pasaulyje egzistuoja suaugusieji ir persikelti į klasikinę, visiems gerai pažįstamą vaikų žaidimų aikštelę ir taip pažvelgti į nusitovėjusį bendravimo modelį, taisykles ir agresiją vaikų akimis. Priešingai nei romane, spektaklyje veiks ne tik vyriškos, bet ir moteriškos lyties atstovai, siekiant neišskirti ir nenuteisti vienos ar kitos lyties ir sukurti pilnavertiškai fukncionuojančią bendruomenę. Aplinkybės į kurias papuola vaikai „padeda“ atsiskleisti primityviausiom ir tuo pačiu brutaliausiom žmogaus savybėms, vaikai kovoja ne tik vienas su kitu, bet tuo pačiu ir su savimi. Čia moralė kovoja su nedorove, racionalus protas su emocijomis, o atsakomybė – su asmeninės valdžios troškimu. Tai, kas nutinka su vaikais kieme, vyksta su kiekvienu iš mūsų, mus supančiose aplinkose, mūsų socialiniuose „kiemuose“.

Paaugliams nuo 12 m. iki 18 m.

Trukmė 1,45 val.

NORINČIUS DALYVAUTI PRAŠOME SUSISIEKTI TEL. (8347) 35360