Renginių kalendorius

Gru
20
Pn
2019
Padėkos vakaras
Gru 20 @17:30 -19:00
Gru
30
Pr
2019
Ambrozija + Žemaitukai
Gru 30 @17:30 -18:30
Kov
1
Pr
2021
Meno kūrėjo Romualdo Zacharevičiaus fotografijų paroda
Kov 1 @10:00 -Geg 31 @12:00
Kov
27
Št
2021
Virtualus susitikimas su kraštiete, profesionalaus teatro ,,Taško teatras” aktore Livija Krivickaite
Kov 27 @11:00 -12:00
Bal
2
Pn
2021
Edukacinis užsiėmimas. Kiaušinių marginimas vašku su kraštiete Vilma Dedeliene
Bal 2 @8:00 -20:00
Tarptautinė vaikiškos knygos diena
Bal 2 @10:00 -20:00
Bal
3
Št
2021
Šėtos krašto liaudies tradicijų puoselėtojų margučių paroda ,,Saulė pakilti skubėjo – Velykos atėjo”
Bal 3 @12:00 -Bal 12 @13:00
Lap
12
Pn
2021
Vladimiro Nikonovo kūrybos darbų parodos ,,Žaidžiančio žmogaus žaidimai” atidarymas
Lap 12 @17:00 -18:00

Vladimiras Nikonovas 

 Gimė 1962m.01.21. Plungėje. Šiuo metu gyvena ir kuria Šėtoje Kėdainių r.

Yra savamokslis menininkas, išbandęs jėgas fotografijoje, tapyboje ir skulptūroje. Naudoja netradicines medžiagas savo kūriniams. 7-ių meno forumų ,,Homo ludens‘‘ dalyvis. Forumo metu sukurtos skulptūros ir dabar puošia Jonavos miestą. Nuo 1989 m. dalyvauja kūrybiniuose procesuose ir yra surengęs ne vieną personalinę parodą Lietuvoje ir užsienyje. Šiam menininkui būdingi nesibaigiantis eksperimentai ir kasdieniai ieškojimai su netradicinėmis mene raiškos priemonėmis. Taikant  kelis pagrindinius vaizduojamojo meno principus: kompoziciją, formą, spalvą iš utilizuotų mechaninių prietaisų  dalių ir kitokių žmogaus buities rakandų ,savo fantazijas menininkas transformuoja  į esamų ir mistinių būtybių formas. Jos kruopščiai tobulinamos ir šlifuojamos, kartais net metus kol galiausiai gula ant joms skirtų priderintų  paviršių, lentų, plokščių  ir kitko virsdami asambliažais.

Todėl šio autoriaus darbai visada pasižymi savo išskirtiniu originalumu ir elegancija.

Paroda eksponuojama iki gruodžio 15 d. Šėtos kultūros centre. Kviečiame apsilankyti ir apžiūrėti parodą.

Gru
4
Št
2021
Teatralizuotas koncertas ,,Meilužė ar žmona?”
Gru 4 @18:00 -19:00

„Žmona, tai perskaityta knyga“. Bet ar tikrai vyrai ją kruopščiai perskaito nuo pradžios iki galo? Ar žino jos viršelį ir turinį taip gerai, kaip patys mano? O jeigu po nosimi dar besisukioja jauna, ugninga moteris, kvepianti paslaptimi? Ar belieka laiko tai knygai… Pasinerkime kartu į banalią (ar tikrai?) istoriją , kurią apsups tuzinas populiariausių operetės hitų. Programoje skambės kompozitorių I. Kalman, J. Strauss, F. Lehar ir kt. kūriniai, suvirpinantys tiek širdį, tiek ausis. Susitikime jau greitai, teatralizuotame koncerte „Meilužė ar žmona?“

 

Su Jumis – atlikėjai 

 

Rytis Janilionis (baritonas) mokėsi dainavimo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete, kur įgijo menų magistro diplomą (Prof.S.Martinaitytė). Sukūrė vaidmenis Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto Teatro, Kauno valstybinio muzikinio teatro, Panevėžio muzikinio teatro bei kitose scenose, yra tarptautinių konkursų laureatas ir aktyviai koncertuoja įvairiose Lietuvos scenose: yra “Kauno santakos“ koncertinės įstaigos Muzikos Ansamblio “Ainiai“ solistas. 

 

Agnė Čepaitytė (mecosopranas) yra Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijos prof. Tomo Ladigos dainavimo klasės studentė, magistrantė, aktyviai koncertuojanti įvairiose Lietuvos ir užsienio scenose, dalyvaujanti meno festivaliuose, projektuose, visuomeninėje veikloje, tobulėjanti meistriškumo kursuose su profesionalais. Agnė yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė ir prizininkė, šiuo metu patirtį auginanti Kauno valstybinio muzikinio teatro scenoje.

 

Daura Buivydė (sopranas) 2019m. Baigė Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademiją, dainavimo magistro studijas pas prof. S. Martinaitytę ir prof. A. Eitmanavičiūtę. Tarptautinių konkursų Portugalijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Ukrainoje, Italijoje laureatė ir prizininkė. Aktyviai dalyvaujanti meistriškumo kursuose, pas profesionalus Austrijoje, Jungtinėje Karalystėje Vokietijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Rusijoje ir kitur. Šiuo metu aktyviai koncertuojanti įvairiose scenose Lietuvoje ir už jos ribų.

 

Domantė Matulevičiūtė (fortepijonas) 2020m. baigusi VDU Muzikos Akademijos fortepijono atlikimo meno bakalaurą, pas doc. D. Račį. Taip pat toliau tęsianti mokslus magistro akompanimento studijose, pas lekt. K. Kaklauskaitę. Dalyvavusi meistriškumo kursuose pas prof. Michele Francesco Battista (Italija), Sten Lassmann (Estija). prof. Maciej Zagorski (Lenkija), prof. Beatrice Zoccali (Italija), Angelo Martino (Italija), Alexey Botvinov (Ukraina). Dirba ir toliau plečia žinias akomponuodama VDU Muzikos Akademijoje kamerinės muzikos dainavimo klasėje ir operos studijoje. Tarptautinių konkursų laureatė ir prizininkė, aktyviai koncertuojanti Lietuvoje ir užsienyje. 

Gru
9
Kt
2021
Kalėdų eglutės įžiebimas „Įžiebkime Kalėdas kartu“
Gru 9 @18:00 -19:00