Renginių kalendorius

Bal
12
Pn
2024
Animacinis filmas „Nutrūktgalviai“
Bal 12 @17:00 -18:25

Animacinis filmas „Nutrūktgalviai“ : Don Kichoto pėdsakais (dubliuotas)

Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos

Sukurta: Argentina, Vokietija

Režisierius: Gonzalo Gutierrez

Trukmė: 1h 25 min

Nedideliame Ispanijos La Mančos mieste gyvena 11-metis Alfonsas – tikrų tikriausias legendinio Don Kichoto pro-pro-pro-pro-proanūkis.
Dėl savo lakios vaizduotės berniukas daug draugų neturi. Tiksliau, turi tik vieną – kaimynystėje gyvenantį Pančo Pansą (Ištikimojo Don Kichoto ginklanešio Sančo Pansos pro-pro-pro-pro-proanūkis). Tiesa, berniukai priversti savo bičiulystę slėpti, nes jų šeimos tarpusavyje sutaria kaip šuo su kate.
Vieną dieną La Mančos horizonte pasirodo paslaptingas ir labai grėsmingai atrodantis audros debesis, kiekvieną dieną slenkantis vis arčiau miesto. Nusprendę veikti, nutrūktgalviai berniukai leidžiasi į kelionę, kad išsiaiškintų paslaptingosios audros paslaptį, nugalėtų miško glūdumoje tūnančius pavojus ir išgelbėtų savo mylimą miestą.
Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Bilietus galite įsigyti Šėtos kultūros centre arba kino seanso dieną prieš pat kiną prie įėjimo į salę. Bilieto kaina 5 Eur

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=ma6oZUfFXPQ

kino filmas „Prezidentas“
Bal 12 @19:00 -20:55

PREZIDENTAS

Žanras: Dokumentika

Režisierius: Arūnas Valinskas, Daiva Žiemytė – Bilienė, Giedrė Genevičiūtė

Platina: UAB „CinemaAds“

Trukmė: 1 val. 55 min.

Cenzas: A

Pirmą kartą į Lietuvos kino teatrus atkeliauja filmas apie vieną iškiliausių Lietuvos asmenybių – kadenciją baigusį prezidentą Valdą Adamkų. Dokumentinio filmo “Prezidentas” idėjos autoriai – Daiva Žeimytė- Bilienė ir Arūnas Valinskas- 2019 –aisiais metais padarė su prezidentu viso gyvenimo interviu, kuris visapusiškai atskleidžia 10 metų Lietuvos prezidento pareigas ėjusio Valdo Adamkaus asmenybę ir požiūrį į daugybę jo gyvenimą lydėjusių istorinių įvykių. Filmą režisavo Giedrė Genevičiūtė. Muziką specialiai šiam filmui sukūrė kompozitorius Gediminas Zujus. Pasakodamas savo istoriją, kadenciją baigęs prezidentas, netikėtai sau pačiam, randa atsakymus į visą gyvenimą jį lydėjusius klausimus – kodėl vaikystėje šeimos meilės stokojęs V. Adamkus, gebėjo būti švelnus ir dėmesingas visiems jo gyvenimo kelyje sutiktiems žmonėms? Kodėl jis taip myli žmones? Ką jam reiškia meilė – jo Lietuvai ir jo Almai? Šiandien prezidento žinutė šviesaus atminimo žmonai, kurią jis ištarė filme, įgyja dar didesnę reikšmę. Lyg priminimas visiems, skamba ir dokumentiniame filme ištarti Valdo Adamkaus žodžiai apie meilę savo šaliai. Ką jam visada reiškė Lietuva? Ką ir kodėl jis dėl jos darė būdamas JAV? Ar jis galėjo nekandidatuoti į Lietuvos Respublikos Prezidentus? Žiūrovams netikėta pasirodys ne tik Valdo Adamkaus žmogiškoji pusė, bet ir jo gebėjimas gudriai, bet diplomatiškai išlaviruoti sudėtingose politinėse ir geopolitinėse situacijoje. Prezidentas kino juostoje papasakoja, kokiais būdais jam pavyko gauti leidimą sovietmečiu atvykti į Lietuvą ir dėl ko jo atsiprašė buvusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel? Dokumentinis filmas  „Prezidentas“ – tai lyderio, kuris yra vienas iš mūsų, istorija, leidžianti suvokti, koks iš tiesų žmogiškas gali būti valstybės vadovas.  

Bilietus galite įsigyti Šėtos kultūros centre arba kino seanso dieną prieš pat kiną prie įėjimo į salę. Bilieto kaina 6 Eur

Bal
17
Tr
2024
Šėtos KC folkloro ansamblio „Sidabrinė gija“ koncertinė programa „Apie žmogų“
Bal 17 @17:00 -18:45
Bal
27
Št
2024
Mantas Vygantas ir Jolanta tiesiai iš Londono į Pagirius (koncertas)
Bal 27 @18:00 -19:00

Bilietus galite įsigyti Pagirių skyriuje (Liepų g. 21, Pagiriai) darbo dienomis.

Renginio dieną bilieto kaina 13 Eur

Bal
28
Sk
2024
Monospektaklis „Pabaisų nebus“
Bal 28 @16:00 -17:15

Bilietus į spektaklį galite įsigyti Šėtos kultūros centre (Kėdainių g. 6, Šėta, Kėdainių r. sav.) arba rezervuotis tel.  +370 658 18195, (8 347) 35360 darbo dienomis.