Renginių kalendorius

Gru
1
Pn
2023
Animacinis filmas „Džiunglių burys“
Gru 1 @17:00 -18:29

Džiunglių būrys 2 (dubliuotas)

Les As de la Jungle 2 (dubbed) (2023)

Žanras: Komedija, animacija, nuotykių

Sukurta: Prancūzija

Trukmė: 1h 29 min

Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Šaunusis džiunglių būrys, vadovaujamas tigrinio pingvino Moriso, sugrįžta!

Naujas jų nuotykis prasideda linksmai ir spalvotai: džiunglėse ima sklisti anksčiau nematyta rožinės spalvos migla. Tačiau linksmumą greitai pakeičia nerimas: pasirodo, keistoji medžiaga, susilietusi su vandeniu, sprogsta! O vos po mėnesio džiunglėse prasidės lietaus sezonas – kitaip tariant, džiunglės bus tiesiog sunaikintos.
Bebaimis džiunglių būrys leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę aplink pasaulį. Jiems teks perplaukti vandenynus, perkopti kalnus ir pereiti dykumas, kad galų gale surastų išmintingąjį mokslininką irsužinotų, kaip sustabdyti artėjančią katastrofą.
Morisas, Batricija, Žilberas, Migelis ir kiti šauniojo būrio nariai pasiryžta padaryti viską, kad išgelbėtų gimtuosius namus.
Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
Režisierius: Laurent Bru, Yannick Moulin, Benoît Somville
Scenaristas: David Alaux, Eric Tosti, Jean-François Tosti

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=JpyR66NAfEg

Bilietus galite įsigyti prieš pat kino seansą prie įėjimo

Kino filmas „Laikinai Jūsų“
Gru 1 @19:00 -20:40

Laikinai Jūsų

Laikinai Jūsų (2023)

Žanras: Drama, istorinis , detektyvas

Sukurta: Lietuva

Režisierius: Ramūnas Rudokas

Vaidina: Simonas StorpirštisJustina NemanytėDainius Kazlauskas

Trukmė: 1h 40 min

Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

1920-ųjų Kaunas, laikinoji sostinė. Vos prieš du metus nepriklausomybę atgavusi jauna valstybė Lietuva siekia išlikti gyva grobuoniškame Europos žemėlapyje. Jos naujoji istorija kuriama paprastomis rankomis, kurios kepa spurgas, krauna kontrabandos vagonus, kelia taures legendiniame „Metropolyje“, pasirašo slaptus dokumentus, užtaiso ginklą ar fotoaparatą, liudijantį ne tik laikmečio salonų puošnumą, bet ir pogrindžio žiaurumą. 

Buvęs caro kontržvalgybos agentas Justas Adamonis grįžta į Kauną, tikėdamasis pamiršti kraupią praeitį. Tačiau buvusių šnipų nebūna. Jis gauna naują užduotį paslapčių, korupcijos ir išdavysčių persmelktame Kaune, kuriame niekuo negali pasitikėti. Slaptasis agentas Adamonis jau patyręs pasirinkimo tarp meilės ir pareigos skausmą, bet likimas ir vėl apnuogina jo silpnybę, kai periferijoje pasirodo vitališka antros eilės pusseserė Lilė. Lipdamas ant kulnų grėsmę keliančiam priešui, jis vis gyliau grimsta į asmeninę dramą.

„Laikinai Jūsų“ – tikrais faktais paremto Kanados lietuvio Antano Šileikos romano bestselerio ekranizacija. Tai – ne tik brangiausias lietuvių gamybos metų filmas, tačiau ir vienas techniškai sudėtingiausių: dalis detektyve regimų istorinių lokacijų buvo atkurtos virtualioje aplinkoje, nes iki šių dienų jų nėra išlikusių. Komfortas akims – laikmečio estetika, autentiški kostiumai ir įtraukiantis atmosferinis laukas, kuriame entuziastingai daužomi ir biliardo rutuliai, ir gyvenimai.

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Režisierius: Ramūnas Rudokas

Aktoriai: Simonas Storpirštis, Justina Nemanytė, Dainius Kazlauskas, Agnė Šataitė, Ramūnas Rudokas, Nerijus Gadliauskas, Šarūnas Datenis, Karolis Kasperavičius, Akvilė Žirgulytė ir kiti. 

Anonsas https://www.youtube.com/watch?v=utWGFqQEZ7M

Bilietus galėsite įsigyti  prieš pat kino seansą prie įėjimo.

Gru
4
Pr
2023
„DIAmanti“ trio koncertas „Angelo prisilietimas“
Gru 4 @18:00 -19:00
Gru
8
Pn
2023
Eglutės įžiebimo šventė „Įžiebkime Kalėdas kartu“
Gru 8 @18:00 -19:30
Gru
17
Sk
2023
Kalėdinis koncertas „Kai metai baigias…“
Gru 17 @18:00 -19:00
Sau
10
Tr
2024
Violetos Jasinevičienės veltinio kūryba „Praeitis dabartyje“
Sau 10 @13:00 -Sau 31 @14:00

Ar norėtumėte patirti magišką kelionę per praeitį? Tuomet nepraleiskite Violetos Jasinevičienės veltinio kūrybos parodos ,,Praeitis dabartyje”.
Tai įspūdinga ekspozicija, kurioje bus pristatomi unikalūs veltinio dirbiniai, veltos kepurės ir net nuotraukos drobėje su veltu! Ši nuostabi paroda vyks nuo 2024-01-10 iki 2024-01-31. Nesvarbu, ar esate veltinių mėgėjas, ar tiesiog norite išbandyti kas nors naujo, ši paroda tikrai sužavės Jus.
Taip pat yra unikali galimybė susitikti su pačia parodos autore 2024-01-10 d. 13.00 val. Parodos ekspozicija tiesiog kviečia įsijungti į praeities pasaulį ir patirti netikėtus ir nuostabius veltinio kūrynukus, bei veltas kepurės, kurias meistriškai sukūrė Violeta Jasinevičienė. Jos veltiniai ne tik puošia, bet ir atskleidžia gyvenimo, praeities ir dabarties dermę. Praeitis kartu su dabartimi – įdomus ir galingas junginys, kurį galite patirti savo akimis šioje įspūdingoje parodoje.
Kviečiame visus apsilankyti!
Sau
19
Pn
2024
Animacinis filmas „Parko stebuklai“
Sau 19 @17:00 -18:00
Kino filmas „Milijonieriaus palikimas“
Sau 19 @19:00 -20:30
Vas
3
Št
2024
Koncertas Vitalijai Katunskytei atminti
Vas 3 @16:00 -17:00

Koncertinė programa skiriama Vitalijai Katunskytei atminti.
Gražiausias dainas ir gerą nuotaiką dovanos, estrados primadonos dukra, nuostabi dainininkė Monika Katunskytė.
Monika sugrįžo į sceną, kad galėtų išpildyti mamos norą ir pažadą, tęsti koncertinę kelionę su savo nuostabiomis meilės melodijomis, atlikėja visada žavėjo klausytojus savo išskirtinio tembro balsu ir išvaizda.

Nuoširdžių dainų atlikėjas ir kūrėjas, Aidas Manikas koncerte pristatys dainas iš savo naujojo CD,,Pabūkim dviese-Gražiausios dainos iš širdies į širdį”.
Aidas jau dvidešimt metų scenoje apvažiavęs ne kartą Lietuvą su savo soline progarma bei atlikėjomis, A.Pilypaite, L.Žemaityte, Giulija, šešerius metus koncertavo su šviesios atminties dainininke Vitalija Katunskyte, visoje Lietuvoje.
Aido dainos tai širdies dainos kurios paliečia paprasto žmogaus širdį, kuris subega mylėti save kitus ir dainą.
Puiki atlikėja balsingoji Elvyra, pristatys dainas iš savo naujojo albumo ,,Skambėk daina”.
Jos dainuojama daina ,,Kol dainuoju gyvenu”, pasako viską, jog atlikėja laimingiausia jaučiasi tik dainoje, todėl kviečia kartu pabūti su gera nuotaika ir pozityvia nata.
Visų lauksime su didele meile.
Bilieto kaina 10 eurų.
Koncerto dieną, bilietas12 Eur.
 
Bilietus galite įsigyti Šėtos kultūros centre

 

Vas
13
An
2024
Užgavėnės Šėtoje
Vas 13 @12:45 -14:00