Renginių kalendorius

Geg
9
Kt
2024
Animacinis filmas „Drakonų sergėtoja“
Geg 9 @17:00 -18:40

Drakonų sergėtoja (dubliuotas)

Dragonkeeper (dubbed) (2024). Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos. Sukurta: Ispanija, Kinija Trukmė: 1h 39 min

Nepatikėsite, bet seniai seniai, žiloje senovėje žmonės draugavo ne su kuo kitu, o su stebuklingaisiais drakonais! Deja, ši draugystė ilgai netruko… Užslinkus tamsiesiems amžiams drakonus pradėta gaudyti, o sugavus – kalinti giliuose požemiuose, paliekant juos užmarštin.
Tačiau, tolimoje tvirtovėje gyvenančiai mergaitei Ping pavyksta išlaisvinti paskutinį išlikusį drakoną, su kuriuo ji leidžiasi į ilgą ir pavojingą kelionę tam, jog užkirstų kelią visos drakonų giminės išnykimui.
Įspūdinga istorija apie neįtikėtiną draugystę virtusia legenda filme „Drakonų sergėtoja“ – tik kino teatruose nuo balandžio 19 dienos.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų. Režisierius: Salvador Simó, Jianping Li
Scenarijaus autoriai: Carole Wilkinson, Pablo I. Castrillo, Ignacio Ferreras, Rosanna Cecchini, Wang Xianping

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=j9AYkvC4tl4

Bilietus galite įsigyti Šėtos kultūros centre darbo dienonis (I-IV 9-17 val., V- 9-16 val.) Bilieto kaina 5 Eur

Bilietus bus galima įsigyti ir prieš kino seansą prie įėjimo į salę.

Kino filmas „Milijonieriaus palikimas“
Geg 9 @19:00 -20:25

Milijonieriaus palikimas

Milijonieriaus palikimas (2023). Žanras: Komedija. Sukurta: Lietuva. Režisierius: Tadas Vidmantas. Vaidina: Giedrius SavickasAudrius BružasIneta Stasiulytė. Kino teatruose nuo: 2023-12-29. Trukmė: 1h 24 min. Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Komedijų „Trys milijonai eurų“ ir „Pats sau milijonierius“ scenaristas ir režisierius Tadas Vidmantas vėl mus juokina.
Nuoširdžiai juokingoje jo komedijoje „Milijonieriaus palikimas“ po padu žmonos Simos (Ineta Stasiulytė) laikomas kaimietukas Kęstas (Giedrius Savickas) ir jo netikėtai atsiradęs brolis, miestietis Vincas (Audrius Bružas) paveldi po penkis milijonus dolerių.
Dėdė iš Amerikos broliams, palieka ne tik krūvą pinigų. Kad gautų palikimą, Kęstas ir Vincas turi atlikti daugybę keistų užduočių. 
Kad jos būtų tinkamai įvykdytos, Kęstą ir Vincą prižiūrės geraširdė notaro dukra Justė (Dovilė Kundrotaitė). O užduotys – vieną už kitą keistesnės: vyručiams teks ne tik organizuoti dėdės laidotuves, bet ir vogti obuolius, pardavinėti bulves, įlipti į karvės blyną ir padaryti dar krūvą neįmanomų dalykų. Kaip jiems seksis įgyvendinti tai, ką mirdamas sugalvojo dėdulė? Ar pavyks paimti milijonus? O gal jie taps tikrais broliais?

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų. Režisierius: Tadas Vidmantas. Vaidina: Giedrius Savickas, Audrius Bružas, Ineta Stasiulytė

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=VkdPq31pQVI

Bilieto kaina 6 Eur

Bilietus galite įsigyti Šėtos kultūros centre arba prieš pat kino seansą prie įėjimo.

Geg
11
Št
2024
Šeimos diena
Geg 11 @12:00 -15:00
 
Šeima – tai patys artimiausi ir brangiausi mums žmonės, tai kraujo ir nuoširdžios meilės ryšiai, tai bendros vertybės ir džiaugsmas vienas kitu. Pirmąjį gegužės sekmadienį minime Motinos dieną, o pirmąjį birželio sekmadienį – Tėvo dieną. Šių dviejų švenčių sandūroje – gegužės 15 d. – pasaulyje švenčiama Tarptautinė šeimos diena.
Pagirių A. Jakšto daugiafunkciame centre ir greta esančioje aikštėje Šeimos dieną švęsime taip:

Gegužės 10 d. 18 val. – Vakaronė su šeimyniniu folkloro ansambliu „Aldai“.
 Folkloro ansamblis Aldai“ (nuo žodžio “aldėti” – skambėti) – gilias folkloro tradicijas puoselėjančios šeimos ansamblis, vadovaujamas etninės kultūros pedagogės Vitos Braziulienės. Visada muzikuojanti, šokanti, dainuojanti ir penkis vaikus išauginusi Vita Braziulienė šiame ansamblyje koncertuoja su artimiausiais savo šeimos žmonėmis.
Gegužės 11 d. 12 val. – pramogų ir visokiausių nenuspėjamų linksmybių diena
 Pepės Ilgakojinės ir Karlsono edukacinė programa

 Burbulų dėdės stebuklai

 Batutas

 Įvairiausi skanėstai

 Muzika, žaidimai ir įvairiausios atrakcijos
Vaikai pasikvieskite tėvus ir senelius, seneliai – vaikus ir anūkus ir susiburkime švęsti Šeimos dieną.

Renginys organizuojamas įgyvendinant vietos projektą „Dainų pynę Tau nupinsiu“, finansuojamą EŽŪFKP, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Renginio organizatorius – Pagirių bendruomenės centras.

Renginio partneris – Šėtos kultūros centro Pagirių skyrius.
Geg
14
An
2024
Muzikinis vakaras ,,Meilės istorijos“
Geg 14 @17:30 -18:30
 
Gegužės 14 d. 17:30 val. Šėtos kultūros centre vyks muzikinis vakaras ,,Meilės istorijos“ kartu su Elvyros Kisielienės eilėmis ir Šėtos kultūros centro vokaliniu instrumentiniu ansambliu ,,Vingiorykštė” vadovė Dagnė Jucevičiūtė.
 
Elvyra Kisielienė yra kilusi iš Dotnuvos krašto, ten gimė ir augo. Rašo literatūrines interpretacijas. Anksčiau rašydavo renginių scenarijus, leisdavo sienlaikraščius, steigdavo kolektyvuose profesines sąjungas, moterų tarybas. Autorė yra Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narė. Eilėraščiai publikuojami leidžiamuose almanachuose. Šiuo metu baigiamas ruošti eilėraščių leidinys lietuvių ir lenkų kalbomis.
Kviečiame visu atvykti ir pasiklausyti įkvepiančių Elvyros Kisielienės eilių ir gražių skambių dainų!
Renginys skirtas spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti!
 
Renginys nemokamas!

 

Geg
31
Pn
2024
Interaktyvi programa „Linksmosios pamokėlės su Pepe ir Karlsonu”
Geg 31 @11:00 -11:45
 


Gegužės 31 d. 11:00 val. Vyks interaktyvi programa „Linksmosios pamokėlės su Pepe ir Karlsonu”

Bilietos kaina – 4 Eur.
 
Astridos Lindgren knygų personažai Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas į mokyklą atsineša pilną lagaminą pamokėlių iš svarbiausių pradinio ugdymo sričių- lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, šokių bei kūno kultūros. Programos metu visi šie ugdomieji dalykai virsta linksmosiomis pamokėlėmis, kurių metu Karlsonas ir Pepė kartu su moksleiviais mokosi bei atlieka užduotis, jog pamoka būtų išmokta ir įsisavinta. Pamokėlės vyksta žaidimų forma- per matematikos pamoką moksleiviai akis į akį susiduria su skaičiais, lietuvių kalbos pamokėlėje labai svarbu mokėti žodį, nes tik žodis gali parodyti teisingą kelią, šokių pamokėlėje personažai kartu su moksleiviais patiria judėjimo džiaugsmą, mokydamiesi pasaulio pažinimo ne tik aplanko visus žemynus, bet ir siekia keliavimo aplink pasaulį rekordo, muzikos pamokėlėje pademonstruoja balso galimybes, na, o kūno kultūros pamokėlėje laukiančioms užduotims reikia pasitelkti ne tik aktyvumą ir kūrybingumą, bet ir pakrutinti smegenis. Pamokėlės skirtos masinei- komandinei veiklai. Edukacijos tikslas- skatinti teigiamus jausmus, domėjimąsi mokymosi procesu, skatinti knygų skaitymą, patirti pažinimo ir atradimo, judėjimo, muzikos teikiamus džiaugsmus; ugdyti svarbiausias vertybes vertybių skalėje- empatiją, toleranciją, pagarbą, dėkingumą, atsakingumą. Idėjos autorius ir režisierius- Linas Barauskas. Pepę ir Karlsoną įkūnija aktoriai- Rasa Strauzaitė ir Linas Barauskas.
 
Bilietus galite įsigyti Šėtos kultūros centre (Kėdainių g. 6, Šėta).

Darbo dienomis nuo 9 -17 val.

Bilietų rezervacija tel. (8 347) 35360, +370 65818195
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama viešinimo tikslais

 

 

 

Bir
14
Pn
2024
Gedulo ir vilties dienos paminėjimas „Traukinys į nežinią“
Bir 14 @9:00 -15:00
Gedulo ir vilties dienos minėjimas Pagiriuose
Bir 14 @11:00 -12:30
Bir
16
Sk
2024
Respublikinė liaudiškos muzikos kapelų šventė „Subatos vakarėly“
Bir 16 @16:00 -18:00
Bir
20
Kt
2024
popietė vaikams ir jaunimui „Draugystės apyrankės pynimas“
Bir 20 @15:00 -16:00
Bir
21
Pn
2024
Joninių koncertas Pagiriuose
Bir 21 @19:00 -22:00