Renginių kalendorius

Bal
12
Pn
2024
kino filmas „Prezidentas“
Bal 12 @19:00 -20:55

PREZIDENTAS

Žanras: Dokumentika

Režisierius: Arūnas Valinskas, Daiva Žiemytė – Bilienė, Giedrė Genevičiūtė

Platina: UAB „CinemaAds“

Trukmė: 1 val. 55 min.

Cenzas: A

Pirmą kartą į Lietuvos kino teatrus atkeliauja filmas apie vieną iškiliausių Lietuvos asmenybių – kadenciją baigusį prezidentą Valdą Adamkų. Dokumentinio filmo “Prezidentas” idėjos autoriai – Daiva Žeimytė- Bilienė ir Arūnas Valinskas- 2019 –aisiais metais padarė su prezidentu viso gyvenimo interviu, kuris visapusiškai atskleidžia 10 metų Lietuvos prezidento pareigas ėjusio Valdo Adamkaus asmenybę ir požiūrį į daugybę jo gyvenimą lydėjusių istorinių įvykių. Filmą režisavo Giedrė Genevičiūtė. Muziką specialiai šiam filmui sukūrė kompozitorius Gediminas Zujus. Pasakodamas savo istoriją, kadenciją baigęs prezidentas, netikėtai sau pačiam, randa atsakymus į visą gyvenimą jį lydėjusius klausimus – kodėl vaikystėje šeimos meilės stokojęs V. Adamkus, gebėjo būti švelnus ir dėmesingas visiems jo gyvenimo kelyje sutiktiems žmonėms? Kodėl jis taip myli žmones? Ką jam reiškia meilė – jo Lietuvai ir jo Almai? Šiandien prezidento žinutė šviesaus atminimo žmonai, kurią jis ištarė filme, įgyja dar didesnę reikšmę. Lyg priminimas visiems, skamba ir dokumentiniame filme ištarti Valdo Adamkaus žodžiai apie meilę savo šaliai. Ką jam visada reiškė Lietuva? Ką ir kodėl jis dėl jos darė būdamas JAV? Ar jis galėjo nekandidatuoti į Lietuvos Respublikos Prezidentus? Žiūrovams netikėta pasirodys ne tik Valdo Adamkaus žmogiškoji pusė, bet ir jo gebėjimas gudriai, bet diplomatiškai išlaviruoti sudėtingose politinėse ir geopolitinėse situacijoje. Prezidentas kino juostoje papasakoja, kokiais būdais jam pavyko gauti leidimą sovietmečiu atvykti į Lietuvą ir dėl ko jo atsiprašė buvusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel? Dokumentinis filmas  „Prezidentas“ – tai lyderio, kuris yra vienas iš mūsų, istorija, leidžianti suvokti, koks iš tiesų žmogiškas gali būti valstybės vadovas.  

Bilietus galite įsigyti Šėtos kultūros centre arba kino seanso dieną prieš pat kiną prie įėjimo į salę. Bilieto kaina 6 Eur

Bal
17
Tr
2024
Šėtos KC folkloro ansamblio „Sidabrinė gija“ koncertinė programa „Apie žmogų“
Bal 17 @17:00 -18:45
Bal
27
Št
2024
Mantas Vygantas ir Jolanta tiesiai iš Londono į Pagirius (koncertas)
Bal 27 @18:00 -19:00

Bilietus galite įsigyti Pagirių skyriuje (Liepų g. 21, Pagiriai) darbo dienomis.

Renginio dieną bilieto kaina 13 Eur

Bal
28
Sk
2024
Monospektaklis „Pabaisų nebus“
Bal 28 @16:00 -17:15

Bilietus į spektaklį galite įsigyti Šėtos kultūros centre (Kėdainių g. 6, Šėta, Kėdainių r. sav.) arba rezervuotis tel.  +370 658 18195, (8 347) 35360 darbo dienomis.

 

Geg
5
Sk
2024
Koncertas „Ačiū, kad esi“, skirtas Motinos dienai paminėti
Geg 5 @13:00 -14:00

„Gyvename su Muzika ir dėl Muzikos, todėl scenoje klausytojui dovanojam viską kas mums yra brangiausia“. Taip sako atlikėjos

Indrė Anankaitė – nuostabaus balso savininkė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą tarptautiniuose dainininkų konkursuose. Dalyvavo LRT muzikiniame projekte “Auksinis balsas” ir kt. TV muzikiniuose projektuose, yra grupės IL SENSO narė. Indrė puikiai atlieka tiek operinio žanro kūrinius, tiek populiariąją muziką.

Nijolė Baranauskaitė – geidžiama dainininkų ir instrumentalistų koncertmeisterė, taip pat rengianti solines programas, tarptautinių konkursų laureatė, ne kartą apdovanota diplomais kaip geriausia konkurso koncertmeisterė.

Koncerte „Ačiū, kad esi“ skambės gražiausios dainos, skirtos brangiausiam žmogui – Mamai. Po koncerto visi tikrai parsineš po dalelę šviesos savo mintyse, akyse ir širdyse. Pradžiuginkite savo mamas, močiutes ir padovanokite Joms gerą nuotaiką ir nepamirštamas emocijas!

https://youtu.be/HN2vMuEV4jY

Renginys nemokamas!

Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama

Geg
9
Kt
2024
Animacinis filmas „Drakonų sergėtoja“
Geg 9 @17:00 -18:40

Drakonų sergėtoja (dubliuotas)

Dragonkeeper (dubbed) (2024). Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos. Sukurta: Ispanija, Kinija Trukmė: 1h 39 min

Nepatikėsite, bet seniai seniai, žiloje senovėje žmonės draugavo ne su kuo kitu, o su stebuklingaisiais drakonais! Deja, ši draugystė ilgai netruko… Užslinkus tamsiesiems amžiams drakonus pradėta gaudyti, o sugavus – kalinti giliuose požemiuose, paliekant juos užmarštin.
Tačiau, tolimoje tvirtovėje gyvenančiai mergaitei Ping pavyksta išlaisvinti paskutinį išlikusį drakoną, su kuriuo ji leidžiasi į ilgą ir pavojingą kelionę tam, jog užkirstų kelią visos drakonų giminės išnykimui.
Įspūdinga istorija apie neįtikėtiną draugystę virtusia legenda filme „Drakonų sergėtoja“ – tik kino teatruose nuo balandžio 19 dienos.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų. Režisierius: Salvador Simó, Jianping Li
Scenarijaus autoriai: Carole Wilkinson, Pablo I. Castrillo, Ignacio Ferreras, Rosanna Cecchini, Wang Xianping

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=j9AYkvC4tl4

Bilietus galite įsigyti Šėtos kultūros centre darbo dienonis (I-IV 9-17 val., V- 9-16 val.) Bilieto kaina 5 Eur

Bilietus bus galima įsigyti ir prieš kino seansą prie įėjimo į salę.

Kino filmas „Milijonieriaus palikimas“
Geg 9 @19:00 -20:25

Milijonieriaus palikimas

Milijonieriaus palikimas (2023). Žanras: Komedija. Sukurta: Lietuva. Režisierius: Tadas Vidmantas. Vaidina: Giedrius SavickasAudrius BružasIneta Stasiulytė. Kino teatruose nuo: 2023-12-29. Trukmė: 1h 24 min. Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Komedijų „Trys milijonai eurų“ ir „Pats sau milijonierius“ scenaristas ir režisierius Tadas Vidmantas vėl mus juokina.
Nuoširdžiai juokingoje jo komedijoje „Milijonieriaus palikimas“ po padu žmonos Simos (Ineta Stasiulytė) laikomas kaimietukas Kęstas (Giedrius Savickas) ir jo netikėtai atsiradęs brolis, miestietis Vincas (Audrius Bružas) paveldi po penkis milijonus dolerių.
Dėdė iš Amerikos broliams, palieka ne tik krūvą pinigų. Kad gautų palikimą, Kęstas ir Vincas turi atlikti daugybę keistų užduočių. 
Kad jos būtų tinkamai įvykdytos, Kęstą ir Vincą prižiūrės geraširdė notaro dukra Justė (Dovilė Kundrotaitė). O užduotys – vieną už kitą keistesnės: vyručiams teks ne tik organizuoti dėdės laidotuves, bet ir vogti obuolius, pardavinėti bulves, įlipti į karvės blyną ir padaryti dar krūvą neįmanomų dalykų. Kaip jiems seksis įgyvendinti tai, ką mirdamas sugalvojo dėdulė? Ar pavyks paimti milijonus? O gal jie taps tikrais broliais?

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų. Režisierius: Tadas Vidmantas. Vaidina: Giedrius Savickas, Audrius Bružas, Ineta Stasiulytė

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=VkdPq31pQVI

Bilieto kaina 6 Eur

Bilietus galite įsigyti Šėtos kultūros centre arba prieš pat kino seansą prie įėjimo.

Geg
11
Št
2024
Šeimos diena
Geg 11 @12:00 -15:00
 
Šeima – tai patys artimiausi ir brangiausi mums žmonės, tai kraujo ir nuoširdžios meilės ryšiai, tai bendros vertybės ir džiaugsmas vienas kitu. Pirmąjį gegužės sekmadienį minime Motinos dieną, o pirmąjį birželio sekmadienį – Tėvo dieną. Šių dviejų švenčių sandūroje – gegužės 15 d. – pasaulyje švenčiama Tarptautinė šeimos diena.
Pagirių A. Jakšto daugiafunkciame centre ir greta esančioje aikštėje Šeimos dieną švęsime taip:

Gegužės 10 d. 18 val. – Vakaronė su šeimyniniu folkloro ansambliu „Aldai“.
 Folkloro ansamblis Aldai“ (nuo žodžio “aldėti” – skambėti) – gilias folkloro tradicijas puoselėjančios šeimos ansamblis, vadovaujamas etninės kultūros pedagogės Vitos Braziulienės. Visada muzikuojanti, šokanti, dainuojanti ir penkis vaikus išauginusi Vita Braziulienė šiame ansamblyje koncertuoja su artimiausiais savo šeimos žmonėmis.
Gegužės 11 d. 12 val. – pramogų ir visokiausių nenuspėjamų linksmybių diena
 Pepės Ilgakojinės ir Karlsono edukacinė programa

 Burbulų dėdės stebuklai

 Batutas

 Įvairiausi skanėstai

 Muzika, žaidimai ir įvairiausios atrakcijos
Vaikai pasikvieskite tėvus ir senelius, seneliai – vaikus ir anūkus ir susiburkime švęsti Šeimos dieną.

Renginys organizuojamas įgyvendinant vietos projektą „Dainų pynę Tau nupinsiu“, finansuojamą EŽŪFKP, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Renginio organizatorius – Pagirių bendruomenės centras.

Renginio partneris – Šėtos kultūros centro Pagirių skyrius.
Geg
14
An
2024
Muzikinis vakaras ,,Meilės istorijos“
Geg 14 @17:30 -18:30
 
Gegužės 14 d. 17:30 val. Šėtos kultūros centre vyks muzikinis vakaras ,,Meilės istorijos“ kartu su Elvyros Kisielienės eilėmis ir Šėtos kultūros centro vokaliniu instrumentiniu ansambliu ,,Vingiorykštė” vadovė Dagnė Jucevičiūtė.
 
Elvyra Kisielienė yra kilusi iš Dotnuvos krašto, ten gimė ir augo. Rašo literatūrines interpretacijas. Anksčiau rašydavo renginių scenarijus, leisdavo sienlaikraščius, steigdavo kolektyvuose profesines sąjungas, moterų tarybas. Autorė yra Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narė. Eilėraščiai publikuojami leidžiamuose almanachuose. Šiuo metu baigiamas ruošti eilėraščių leidinys lietuvių ir lenkų kalbomis.
Kviečiame visu atvykti ir pasiklausyti įkvepiančių Elvyros Kisielienės eilių ir gražių skambių dainų!
Renginys skirtas spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti!
 
Renginys nemokamas!

 

Geg
31
Pn
2024
Interaktyvi programa „Linksmosios pamokėlės su Pepe ir Karlsonu”
Geg 31 @11:00 -11:45
 


Gegužės 31 d. 11:00 val. Vyks interaktyvi programa „Linksmosios pamokėlės su Pepe ir Karlsonu”

Bilietos kaina – 4 Eur.
 
Astridos Lindgren knygų personažai Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas į mokyklą atsineša pilną lagaminą pamokėlių iš svarbiausių pradinio ugdymo sričių- lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, šokių bei kūno kultūros. Programos metu visi šie ugdomieji dalykai virsta linksmosiomis pamokėlėmis, kurių metu Karlsonas ir Pepė kartu su moksleiviais mokosi bei atlieka užduotis, jog pamoka būtų išmokta ir įsisavinta. Pamokėlės vyksta žaidimų forma- per matematikos pamoką moksleiviai akis į akį susiduria su skaičiais, lietuvių kalbos pamokėlėje labai svarbu mokėti žodį, nes tik žodis gali parodyti teisingą kelią, šokių pamokėlėje personažai kartu su moksleiviais patiria judėjimo džiaugsmą, mokydamiesi pasaulio pažinimo ne tik aplanko visus žemynus, bet ir siekia keliavimo aplink pasaulį rekordo, muzikos pamokėlėje pademonstruoja balso galimybes, na, o kūno kultūros pamokėlėje laukiančioms užduotims reikia pasitelkti ne tik aktyvumą ir kūrybingumą, bet ir pakrutinti smegenis. Pamokėlės skirtos masinei- komandinei veiklai. Edukacijos tikslas- skatinti teigiamus jausmus, domėjimąsi mokymosi procesu, skatinti knygų skaitymą, patirti pažinimo ir atradimo, judėjimo, muzikos teikiamus džiaugsmus; ugdyti svarbiausias vertybes vertybių skalėje- empatiją, toleranciją, pagarbą, dėkingumą, atsakingumą. Idėjos autorius ir režisierius- Linas Barauskas. Pepę ir Karlsoną įkūnija aktoriai- Rasa Strauzaitė ir Linas Barauskas.
 
Bilietus galite įsigyti Šėtos kultūros centre (Kėdainių g. 6, Šėta).

Darbo dienomis nuo 9 -17 val.

Bilietų rezervacija tel. (8 347) 35360, +370 65818195
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama viešinimo tikslais