Renginių kalendorius

Rgp
15
An
2023
Žolinė. Folkloro šventė„Susibėgę į klėtelę“
Rgp 15 @13:00 -14:00
Rgp
29
An
2023
„Sudie, vasara“
Rgp 29 @18:00 -23:00
Rgs
1
Pn
2023
Rugsėjo 1-osios šventė vaikams Pagirių skyriuje
Rgs 1 @14:00 -18:00
Rgs
22
Pn
2023
Vokalinių ansamblių šventė „Muzikos garsai“
Rgs 22 @18:00 -19:30
Rgs
29
Pn
2023
Animacinis filmas visai šeimai „Ričis didysis 2“
Rgs 29 @17:00 -18:24

REŽISIERIUS: Benjamin Quabeck, Mette Tange

AMŽIAUS CENZAS: V

TRUKMĖ: 84 min.

VAIDMENIS ĮGARSINO: Baumila Vaidas (Ričis), Dainavičius Algirdas (Klaudijus), Gaižauskas Juozas (Zamanas), Gražulytė Goda (Braškė), Ivanovas Sergejus (Maksas), Kvoščiauskas Eimutis (Kiki), Malinauskaitė – Rudzienė, Gabrielė (Samija), Varnelytė Neringa (Olga), Zizaitė Edita (Zora)

ŽANRAS: nuotykių animacija

ŠALIS: Vokietija, Belgija, Norvegija

FILMO PREMJERA: 2023-07-21

APRAŠYMAS:

„Ričis didysis 2“ – linksmoji kompanija kelia sparnus naujiems nuotykiams kinuose

Nuo liepos 21 dienos į kino teatrus grįžta nuotaikinga istorija apie neįtikėtinos drąsos ir ryžto žvirbliuką Ričį, kuris visada turėjo didelių tikslų ir dar didesnių svajonių! Smagioje animacijoje visai šeimai „Ričis didysis 2“  laukia patys tikriausi nuotykiai ir sudėtingiausi  išbandymai!

Smarkuolis žvirbliukas Ričis pagaliau PASIRUOŠĘS būti vedliu! Jis tikrai žino kaip vesti peržiemojusių gandrų būrį per Afrikos smėlynus, didžiausius pasaulio vandenynus, pavojingiausius sąsiaurius atgal namo. Reikia tik išlaikyti egzaminą – didįjį gandrų vedlio praktikanto testą! Turėtų būti visai lengva, juk Ričis – ypatingas žvirblis, nuo mažens augo kartu su gandrais ir jau seniai perprato visas jų skraidymo subtilybes! Ir visai nesvarbu, kad yra mažo ūgio – širdyje jis tikras GANDRAS!

Deja, viskas pasisuka ne taip, kaip Ričis svajojo. Didžioji gandrų taryba – tarė savo žodį. Vedlio praktikanto pareigos atitenka Ričio broleliui, tinginių tinginėliui – gandreliui Maksui. Tokio tarybos žingsnio Ričis nesitikėjo. Labai įsižeidęs jis palieka gandrų būrį ir išskrenda nežinoma kryptimi. Įkandin pasileidžia ir geriausi Ričio draugai – disko papūgėlė Kiki ir pasišiaušusi pelėdžiukė Olga!

Perskridęs Afrikos dykumą, bebaimis Ričis įsivelia į didžiulę bėdą. Visai netyčia – jis tampa žvirblių vagišių  būrio dalimi, kuriam vadovauja smarkuolė žvirblė Samija! Neturėdami kitos išeities, žvirbliai vagia blizgančius papuošalus iš turgaus prekeivių ir atiduoda juos piktajam paukščių valdovui povui Zamanui bei jo pakalikams  – auksu pasidabinusiems ir labai jau negražiems marabu Bibai ir Bubo. Ir tik tada, kai bus surastas didysis brangakmenis, Zamanas dovanos, o gal ir nedovanos, laisvę visiems žvirbliams!

Norėdamas padėti paukščiams atgauti laisvę, drąsusis Ričis privalo sužinoti daug naujų dalykų ir išmokti svarbiausių pamokų! Tai labai nelengva, bet kartu su geriausiais draugais galima įveikti net pačias sunkiausias kliūtis!

 

ANONSAS: https://www.youtube.com/watch?v=v2bw22PRRjE

Kaina 5 Eur, bilietus galite įsigyti prie įėjimo prieš kino seansą.

 

Kino filmas „Aš gyvas“
Rgs 29 @19:00 -20:40

 

Aš gyvas

Aš gyvas (2023)

Žanras: Komedija

Sukurta: Lietuva

Platintojas: Stambus planas, UAB

Režisierius: Robertas Kuliūnas

Vaidina: Leonardas PobedonoscevasMilda NoreikaitėAndrius Žiurauskas

Kino teatruose nuo: 2023-09-29

Trukmė: 1h 40 min

Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Keturiasdešimties metų Tomas Papartis (aktorius Leonardas Pobedonoscevas) yra paprastas žmogus, gyvenantis paprastą gyvenimą. Vieną dieną sistemos klaida jį oficialiai paskelbia mirusiu. Tai reiškia, kad banko kortelės nebeveikia, butas perduotas valstybei, o žmogaus – lyg nebuvę. Čia ir prasideda Tomo kova už įrodymą kad jis – gyvas! Į pagalbą jam atskuba du draugai – Artūras (aktorius Andrius Žiurauskas) ir Justina (aktorė Milda Noreikaitė), kurie pataria, kad vienintelis ginklas kovoje prieš biurokratiją yra viešumas. O geriausia jo apraiška – rinkimai į miesto merus. Tomas su draugais įsivelia į reklaminę mero rinkimų kampaniją. Ar Tomui pavyks laimėti mero postą? Ar pavyks išsiaiškinti, kas jį paskelbė mirusiu? Ar jis įrodys, kad yra gyvas? O gal pergalę švęs tarp Tomo ir Justinos netikėtai užsimezgusi meilė..?

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Režisierius: Robertas Kuliūnas

Vaidina: Leonardas Pobedonoscevas, Milda Noreikaitė, Andrius Žiurauskas

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=zdVMdxtk2cg

Bilieto kaina 6 Eur, bilietus galite įsigyti prie įėjimo prieš  kino seansą.

Spa
4
Tr
2023
Edukacinis užsiėmimas – muzika visiems
Spa 4 @13:00 -14:00
Spa
6
Pn
2023
Vokalinio dueto „Akimirka“ koncertas, tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti
Spa 6 @18:00 -19:00
Spa
13
Pn
2023
Naisių vasaros spektaklis „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“ Pagirių syriuje
Spa 13 @12:00 -13:00

 

Spektaklis vaikams, tėvams ir jų draugams ,,Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“ (pagal V. Landsbergio knygą ,,Obuolių pasakos ir kriaušių“)
Muzikinis spektaklis per muziką ir judesį pasakoja apie obuoliukų gyvenimo džiaugsmus ir vargus bei sukuria įvairių personažų galeriją.
Vaidina Naisių vasaros teatro aktoriai:
Arūnas Jokubauskas, Vaida Kavaliauskaitė, Jūratė Levickaitė, Orinta Jazdauskaitė-Juozapaitė, Birutė Kaktytė-Varkalienė, Karolis Liaučius, Tomas Montvila, Remigijus Pelenis, Valdas Vaitiškis.
Režisierė – Vaida Kavaliauskaitė
Dailininkas – Dainius Šukys
Spektaklio trukmė – 50 min.

 

Kupiškio KC Unės Babickaitės teatro spektaklis „Palanga“
Spa 13 @18:00 -19:00

Spalio 13 d. 18:00 val. Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkciame centre komedija ,,Palanga”. Režisierius Jonas Buziliauskas.
Bilieto kaina 5,00 Eur
Kupiškio kultūros centro Unės Babickaitės teatro situacijų komedija „Palanga“ (pagal Augustino Griciaus pjesę) su ironija ir sarkazmu atpasakoja tarpukario Lietuvos ponų nuotykius, meilės intrigas ir lėbavimus Palangos kurorte. Spektaklyje daug ryškių charakterių, netikėtų siužeto vingių ir „gyvos“ muzikos. Nors komedija parašyta 1932 metai, bet puikiai atspindi dabartinį mūsų šalies psiaudo inteligentų gyvenimą.