Renginių kalendorius

Kov
17
Pn
2023
Kini filmas „Paradas“
Kov 17 @19:00 -20:00

Paradas

 

Paradas (2022)Žanras: Komedija, dramaSukurta: LietuvaPlatintojas: Po mokyklos, MBRežisierius: Titas LauciusVaidina: Rasa SamuolytėGiedrius SavickasKostas SmoriginasTrukmė: 1h 33 minCenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.Praėjus 26 metams po skyrybų, Miglė sulaukia keisto buvusio vyro skambučio. Norėdamas Dievo akivaizdoje vesti savo naująją merginą, Eimantas paprašo Miglės išsiskirti dar kartą. Dabar per „Bažnytinį teismą“ – vienintelę instituciją, galinčią bažnytinę santuoką paskelbti negaliojančia. Ilgo ir varginančio teismo proceso metu, Miglė ir Eimantas tampa vis labiau artimi.
„Paradas“ – pilna ironijos ir absurdiškų situacijų nestokojanti Tito Lauciaus komedija. Pagrindinius vaidmenis atliko Rasa Samuolytė ir Giedrius Savickas. 
Filmas lietuvių kalba, su angliškais subtitrais. 
Režisierius: Titas Laucius
Vaidina: Rasa Samuolytė, Giedrius Savickas, Kostas Smoriginas, Kęstutis Jakštas, Valentin NovopolskijAnonsas: https://www.youtube.com/watch?v=-vZkGFGuTy0

Bilieto kaina 6 Eur

Bilietus galite įsigyti atvykus į kino seansą prie įėjimo

Bal
1
Št
2023
Improvizacijų komedijos vakaras „POSH kabina…“
Bal 1 @17:00 -18:20

Sutik melagių dieną su POSH! Tavęs laukia improvizacijos teatro pasirodymas, kupinas vaidinimų, žaidimų, kvailysčių ir geros nuotaikos. Šį kartą POSH kabins makaronus scenoje — pokštaus, kvailios ir vaidins situacijas, kuriose pilna melo, apgaulių ir išdavysčių. Jūsų laukia linksmas ir intriguojantis vakaras!

Improvizacija – tai teatro menas, spontaniškai kuriamas ir atliekamas vienu metu. Improvizuoti vaidinimai įprastai yra komedijos, nes aktoriai juose sustiprina gyvenimo akimirkas, dramatizuoja smulkmenas, padaro komiškų klaidų, ieško fantazijos ribų, kas padeda sukurti linksmą absurdą.

POSH –teatre „Impro Kaunas“ užaugusių improvizatorių trupė. Jie stilingi ir išradingi, drąsūs ir kūrybingi, linksmi ir draugiški, žavūs ir intriguojantys. POSH vieninteliai Lietuvoje atlieka techniškai sudėtingą improvizuotą spektaklį „Gėlės“ formatu. Šie stileivos visada pasiruošę sukurti unikalią istoriją, kurioje kiekvienas personažas atskleis visas savo paslaptis, charakterio ypatumus ir gyvenimo užkulisius. Renginys nemokamas

Bal
14
Pn
2023
Animacinis nuotykių filmas visai šeimai „Detektyvas Sanis“
Bal 14 @17:30 -18:30

  Bilieto kaina 5 Eur, bilietus galėsite įsigyti kino seanso metu prie įėjimo.

Detektyvas Sanis

(Inspector Sun and the curse of the black widow

Lietuviškai dubliuotas animacinis nuotykių filmas visai šeimai

Režisierius: Julio Soto Gurpide („Aštuonkojis Dipas“)

Scenarijus: Rocco Pucillo

Lietuviškai įgarsina:

Dubliažo režisierius: Linas Kalėda, UAB „Aktida“

Šalis: Ispanija

Trukmė: 88 minTreileris:
Amžiaus cenzas: V (planuojamas)

Premjera Lietuvoje: 2023.02.24

Sveiki atvykę į vabzdžių pasaulį. Vorai čia yra policininkai, o bet kuris kitas vabzdys gali būti blogiuku. Detektyvas Sanis yra vienas geriausių kovotojų su tamsos jėgomis. Nuotykiai ir pavojingiausios misijos prasideda, kai skrydžio į San Franciską metu yra padaromas nusikaltimas. Žinoma, Detektyvas Sanis imsis šio painaus reikalo ir teisingumas, bei draugystė tikrai nugalės.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=s7uB6VBITtQ

 

Kino filmas „Poetas“
Bal 14 @19:00 -20:30

Bilieto kaina 6 Eur. Bilietus galėsite įsigyti kino seanso metu prie įėjimo

Poetas

Poetas (2022)

Žanras: Drama, istorinis 

Sukurta: Lietuva

Režisierius: Vytautas V. LandsbergisGiedrius Tamoševičius

Vaidina: Donatas ŽelvysDainius GavenonisIndrė PatkauskaitėMartynas Nedzinskas

Kino teatruose nuo: 2023-02-16

Trukmė: 1h 52 min

Eiti į mišką ir žūti už Tėvynės laisvę? Ar paklusti okupantų valdžiai ir išlikti? 

Tikromis Lietuvos partizanų istorijomis paremtas Giedriaus Tamoševičiaus ir Vytauto V. Landsbergio vaidybinis filmas „Poetas“ – tai jaudinanti juosta apie laisvės troškimą, drąsą priešintis nekenčiamam režimui bet kokia, net ir savo gyvybės kaina. Tai tarsi gyva istorijos pamoka, vaizdingai iliustruojanti pasirinkimą, kurį pokario metais privalėjo padaryti daugybė buvusių nepriklausomos Lietuvos karininkų, studentų, mokytojų bei kitų paprastų šalies piliečių. 

Už antisovietinę literatūrą išmestas iš Lietuvos TSR rašytojų sąjungos, gabus poetas Kostas priverčiamas bendradarbiauti su sovietų saugumo struktūromis ir atsiunčiamas į nedidelį miestelį dirbti mokytoju. Tačiau tikroji jo užduotis – susidraugauti su vietiniais partizanais ir išduoti jų tapatybes bei buvimo vietas. Padedamas senos draugės bei simpatijos – vietinės bibliotekininkės Julės – Kostas susipažįsta su partizanų vadu Tauru ir pamažu su juo susibičiuliauja. 

Vis labiau suprasdamas partizanų motyvus, matydamas jų ryžtą, drąsą ir nusiteikimą, tačiau tuo pat metu vis labiau spaudžiamas saugumiečių, Kostas jaučiasi supančiotas neišsprendžiamos dilemos: ar klausyti širdies balso ir pasilikti su Jule bei už Lietuvos laisvę kovojančiais partizanais, ar juos išduoti ir tapti žymiu bei vertinamu tautos rašytoju.

Juosta, paremta Kosto Kubilinsko ir kitomis biografinėmis pokario asmenybių istorijomis, buvo pripažinta geriausiu Baltijos šalių filmu lapkričio mėnesį Taline vykusiame kino festivalyje „Juodosios naktys“.

Režisieriai: Giedrius Tamoševičius ir Vytautas V. Landsbergis

Scenarijaus autoriai: Giedrius Tamoševičius ir Vytautas V. Landsbergis 

Prodiuseriai: Uljana Kim ir Vytautas V. Landsbergis

Vaidina: Donatas Želvys, Dainius Gavenonis, Indrė Patkauskaitė, Martynas Nedzinskas, Vidas Petkevičius, Arvydas Dapšys, Paulius Markevičius, Algirdas Dainavičius, Jakaterina Makarova, Ramūnas Cicėnas, Emilija Latėnaitė ir kiti.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=JHMwGjEaSPY&feature=emb_title

Bal
21
Pn
2023
Naktišokiai su gyvo garso grupe „Banga“
Bal 21 @20:00 -22:30
Bal
28
Pn
2023
Kakė Makė: mano filmas
Bal 28 @17:30 -18:45

Kakė Makė: mano filmas

Kakė Makė: mano filmas (2023)

Žanras: Animacija

Sukurta: Lietuva

Režisierius: Meinardas Valkevičius

Kino teatruose nuo: 2023-04-21

Trukmė: 1h 15 min

Vaikų ir tėvų mylima Kakė Makė, iki šiol labiausiai žinoma iš nuostabių knygų istorijų, kviečia jus patirti naują nuotykį – pristato laukiamiausią lietuvišką animacinį filmą visai šeimai „Kakė Makė: MANO FILMAS“. Nesvarbu, namie pūpso visa kolekcija Kakės Makės knygų ar esate perskaitę tik vieną – 5-metės mergaitės galia kurti ir valdyti milžinišką vaizduotės visatą padarys įspūdį ir mažam, ir dideliam.

Visai šeimai sukurtas filmas, tai šeši nuotykiai, kuriuose nestinga humoro, išdaigų ir vertingų pamokų. Kakės Makės nuotykiai, prasidėję namie, netruks išsiplėsti ir peraugti į skirtingus jos magiško pasaulio kampelius, kur ji sutiks savo išgalvotus draugus monstrus, piratus, pasakų princą, keistokai linksmą raganą, keliaus į Dantukų fėjos puotą, ieškos pabėgusių ausų, švęs svajonių gimtadienį ir… sutiks savo naują augintinį!

Nuo pirmų filmo akimirkų žiūrovus nustebins tai, kad Kakė Makė pati kuria filmą: pasakoja kasdien patiriamus nuotykius, pristato veikėjus ir pirmą kartą atskleidžia savo tėvų vardus.  

Pagal rašytojos Linos Žutautės knygas sukurtą pilnametražį animacinį filmą „Kakė Makė: MANO FILMAS“ įgarsino žymūs aktoriai ir atlikėjai: Giedrius Savickas, Ineta Stasiulytė, Džiugas Siaurusaitis, Vaidotas Valiukevičius ir kiti. 

Režisierius: Meinardas Valkevičius

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=KicuJHOHc2g

Bilieto kaina 5 Eur, bilietus galite įsigyti kino seanso metu prie įėjimo.

Geg
3
Tr
2023
Dainininkės Juditos Leitaitės ir smuikininkės Paulinos Daukšytės koncertas ,skirtas Motinos dienai
Geg 3 @17:30 -18:30
Geg
17
Tr
2023
animacinis filmas „Erikas Akmenširdis“
Geg 17 @18:00 -19:30
Geg
18
Kt
2023
Animacinis filmas visai šeimai „Petci iš Argo“ (Pagirių skyriuje)
Geg 18 @18:00 -19:15
Geg
19
Pn
2023
Virtualus realybės filmas „Angelų takais“
Geg 19 @13:00 -18:00

Prestižinių tarptautinių ir respublikinių konkursų nugalėtojas virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko kūrinys, skirtas tapytojo, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pradininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai. Skambant paties autoriaus ir M Urbaičio muzikai, virtualioje erdvėje, prasideda žiūrovo pažintis su 60 žinomų garsaus Lietuvos menininko paveikslų. Čiurlionio kūrybą ir jo kūrinių personažus jungiantis siužetas kviečia keliauti po menininko sukurtą magišką pasaulį, iš arčiau pažinti paveikslų personažus ir jų aplinką.
Filmo trukmė: 25 min.
Bilieto kaina 13 Eur, išankstinius bilietus galite įsigyti jau dabar internetu: https://angelutakais.lt/polietuva/
(bilietai–pasirinkite 05.19 Šėtos kultūros centre)
Seanso laikai: 13.00,13.30,14.00,14.30,15.00,15.30,16.00,
16.30,17.00,17.30 val.